iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Soome nõuab ehitustöölistelt isikukaarti

Soome nõuab ehitustöölistelt isikukaarti

Rubriik: Päevaleht

18. jaanuari 2006 a Päevalehes kirjutab Kristiina Viiron, et Soome tööohutusseaduse muudatuse alusel peab 1. veebruarist peab kõigil Soomes ehitusobjektidel töötavatel inimestel (sealhulgas välismaalastel) olema isikukaart ehk kulkulupa.

Isikukaardi väljastab tööandja ning see on vajalik ka neile, kes asuvad Soome tööle lähetuse korras.Soome tööturu infokeskuse konsultandi Kalev Liiberti sõnul peab kaardil olema töötaja foto ja nimi ning tööandja nimi. Kui töötaja on ise ettevõtja (enda tööandja), peab ka see kaardil kajastuma.Et kõigil töölistel oleks isikukaart, vastutab ehituse peatöövõtja.

Samuti peab peatöövõtjal olema nimekiri kõigist objektil töötavatest inimestest.Seaduse täitmist kontrollib Soome töökaitseamet, kes nõuete eiramise korral teeb rahatrahvi määramiseks avalduse politseile.Täpsemalt saab lugeda siit (http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=309820 ) või 18. jaanuari 2006 a Päevalehest lk 14.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus