iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Soojapuhur lõpetas töö. Aitäh!

Soojapuhur lõpetas töö. Aitäh!

Rubriik: Päevaleht

Tänase Päevalehe arvamusküljel kirjutab poliitikatoimetaja Raimo Poom, et kolmapäeva õhtutundidel välja ilmunud Rrformierakonna avalduse sisu meeldib talle. Eelarve tasakaalu nimel ollakse nõus aastaks tulumaksu langetamine peatama ning tehakse muid mõistlikke ettepanekuid. Kuid ma ei saa aru, miks tuli seda aasta otsa oodata?

Täpselt tosina kuu eest avalikustas rahandusministeerium oma kurikuulsa majandusprognoosi, mille järgi tehti valmis selle aasta ülisuur ja nagu selgus, ka rõõmsalt ülepaisutatud eelarve. Ei saa öelda, et tulevik oleks paistnud kõigile nii roosiline, kui seda nägi riik, kes ennustas selleks aastaks pea kaheksaprotsendist majanduskasvu.

Peaminister Andrus Ansip nuhtles eelmise aasta 23. augustil valitsuse pressikonverentsil kõiki skeptikuid. “Vaadata praegu laenurka ja tulla targale mõttele, et tõmmake optimismi maha, on maru hea idee, aga see ei müü. Prognoose ei tehta laenurka vaadates,” pühkis ta kogu kriitika kõrvale.Läinud aasta oktoobri lõpus sai tema käest ka uuritud liiga suurtest kulutustest, mida riik teeb ametnike peale.

“Ma ei ole nõus sellega, et riigiametnike või avaliku sektori palgatõusud on planeeritud liigsuured,” vastas peaminister.Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/439946

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus