iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Solidaarsus ja ettevõtjad tänapäeva Eestis

Solidaarsus ja ettevõtjad tänapäeva Eestis

Rubriik: Päevaleht

Ärilehe arvamusküljel arutleb Jaan Pillesaar Eesti Vabariigi presidendi poolt sünnipäevakõnes esitatud küsimuse üle: mis on ettevõtja solidaarne panus terve riigi praegustest raskustest päästmisel?Kui ettevõtjad hakkavad riigilt abi saama, siis mida nad vastu annavad? Ja miks igast kümnest kroonist vaid üks läheb innovaatiliste toodete arendamisse?

Mind kui ettevõtjat pani see osa kõnest muidugi mõtlema. Minu tegevuse eesmärk on ju väärtust lisada. Tuleb aga tunnistada, et minu esimene emotsioon nende lausete järel oli imestus.

Kas siis ettevõtjate praegune panus ei ole piisav? Eestis on kaks protsenti inimesi, kes nimetavad oma põhiliseks sissetulekuallikaks ettevõtlustulu. Seda on võrreldes teiste Euroopa riikidega väga vähe. Samal ajal elab riik ju peaaegu et ainult ettevõtjatele peale pandud maksudest.

Vabariik ei kestaks kauem kui kolm kuud, kui ettevõtted lõpetaksid oma igakuised ülekanded maksuametile. Samuti on ettevõtjate loodud suurem osa Eesti 600 000 töökohast. Riskides oma rahaga ja kogedes ebaõnnestumisi.Pikemalt loe siit: http://www.arileht.ee/artikkel/460804

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus