iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Siirdehinnad ja ülemäärane bürokraatia

Siirdehinnad ja ülemäärane bürokraatia

Rubriik: Päevaleht

Reet Teder, Eesti kaubandus-tööstuskoja poliitikadirektor, kirjutab Eesti Päevalehe Ärilehes siirdehindadest.

Selle aasta algusest kehtib Eestis uus siirdehindade rakendamise kord ehk seotud isikute vaheliste tehingute väärtuse määramise meetodid. See toob ettevõtjatele täiendavaid kohustusi sõltumata sellest, kas tegemist on suurte piiriüleste kontsernide või ainult Eestis tegutsevate väikeste ja keskmise suurusega ettevõtetega. Kas seda on tegelikult vaja? Valdavalt rakendatakse muudes EL-i riikides siirdehindu ainult piiriüleste tehingute puhul, mitte riigi piires.

Millegipärast on Eesti riik otsustanud, et Eesti ettevõtjal peab lasuma oluliselt suurem halduskoormus võrreldes tema piiriüleste konkurentidega teistes EL-i riikides. See ei ole mõistlik. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/majandus/378957

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus