iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Seksikaks ja saledaks maksumaksja rahaga

Seksikaks ja saledaks maksumaksja rahaga

Rubriik: Õhtuleht

Karoliina Vasli kirjutab tänases Õhtulehes sellest, millest pajatasid eilne Äripäev ja Delfi uudised: presidendiproua Evelin Ilvese ilu- ja spordilembus viib maksumaksja taskust kümneid tuhandeid kroone. Välismaale rulluisuvõistlustele minnes tuleb tema lennupiletitele ja majutusele kuluv raha presidendi kantselei eelarvest.

Riigikogulane Igor Gräzin (Reformierakond) leiab, et rulluisutamise toetamine on arulagedus, oma meelelahutuse eest maksku presidendiproua ise. "Tegu pole kuriteoga, tegu on halva maitsega, mis mingil määral võib kompromiteerida riiki," arvab poliitik.Lasnamäe linnaosa vanem Kalle Klandorf arvab, et presidendiproual peavad olema suured esinduskulud. "Ei tasu iriseda tühiste asjade pärast.

Ta annab ka spordis eeskuju," sõnab ka korvpallitreenerina töötav Klandorf. Tema sõnul ei ole vaja, et eestlased on esirinnas ainult luumurdude ja südame veresoonkonna haiguste arvult, võime ka näidata, et meil on kaunis esileedi. "Algul oli ta mataki-mataki, nüüd on väga kena daam, tore, kui ta end spordi läbi on leidnud," kiidab Klandorf Ilvese imagomuutust.Loe täpsemalt: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=301142

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus