iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

SEB soovitab tööl käivatel pensionäridel raha fondi jätta

SEB soovitab tööl käivatel pensionäridel raha fondi jätta

Rubriik: Äripäev

Virge Lahe kirjutab Äripäevas, et SEB soovitab pensioniõiguslikel inimestel järgmisel aastal pensioni mitte kohe välja võtta, vaid edasi koguda.

SEB Varahalduse juhi kohusetäitja Sven Kunsing soovitas töötaval pensionäril panna ühekordse maksena väljavõetud pension riigi tagatud deposiiti. "See pakub ka väga head tootlust," lisas ta. "Kui seda raha ei ole kohe vaja ja käiakse tööl ning see ei ole oluline täiendav sissetulek, siis võiks pensioni saamist edasi lükata," soovitas SEB Elu- ja Pensionikindlustuse juhatuse esimees Indrek Holst. Tema sõnul on aga võimalik, et aktsiad jäävad üles-alla hüppama ja võib-olla ei ole paranemist järgmisel kahel aastal oodata.

Ka Kunsing usub, et aktsiate hinnad põrkavad veel mõnda aega. "Seega tasuks pensionäril oodata ja mitte tulla kohe jaanuaris ummisjalu raha välja võtma," soovitas ta. Esimese poolaasta võiks rahulikult vaadata, lisas ta. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4170/uud_uudidx_417006.html



Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus