iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Sarapuu: kütuseaktsiisi tõus lööb valusalt rahva rahakoti pihta

Sarapuu: kütuseaktsiisi tõus lööb valusalt rahva rahakoti pihta

Rubriik: Päevaleht

Ametisse asuva valitsuse plaan kulude katteks järsult kütuseaktsiisi tõsta toob kaasa toidu- ja muude kaupade hinnatõusu ja seega vähekindlustatud elanikkonna veel suurema vaesuse, lausus Tallinna abilinapea Arvo Sarapuu.

„Kütuseaktsiisi tõstmise korral kujuneb kütuse hind Eestis kallimaks kui Baltimaades ja Poolas,“ tõdes Sarapuu. „Samas - kui kütuseaktsiisi ei tõstetaks, võiksid inimesed saada naftahindade langusest käegakatsutavat majanduslikku kergendust. Toornafta hind on kukkunud umbes 50%, 106-lt dollarilt barrel 50-le. Tanklad aga osutavad selle langusega võrreldes siiski liiga kõrgeid hindu põhjendades valitsuse peale – et 50% hinnast moodustavad maksud.“Loe Päevalehe Ärilehest edasi: http://arileht.delfi.ee/news/uudised/sarapuu-kutuseaktsiisi-tous-loob-valusalt-rahva-rahakoti-pihta?id=71198897Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus