iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Saare ülestõus

Saare ülestõus

Rubriik: Õhtuleht

Urmo Soonvald kirjutab SL Õhtulehes, et ta ei tea, miks «Aktuaalne kaamera» nii vähe stuudiointervjuusid teeb, kuid neljapäevane riigikogu spiikri Ene Ergma ja ankur Margus Saare duell oli äge, nauditav ja põhjendatud.

Saatejuht küsis riigikogu juhilt, kes on oma 100 kolleegi hindamisest seni kogu aeg eemale põigelnud, parlamendi hingeelu kohta. Aga Ergma läks Margus Saare ebakindlate, aga järjepidevate küsimuste ajal keema. Ergma tegi Saarega norides klassikalise vea. Ta ei näinud probleemi riigikogulaste poolel, vaid asus kohe vasturünnakule.

Tõsi, rünnak on parim kaitse, aga kas on mõtet rääkida musta valgeks? Vist mitte. Sellega riigikogu maine vaid mõraneb. Loe täpsemalt: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=273066&q Vaata Aktuaalsest Kaamerast intervjuud Ene Ergmaga: http://www.etv24.ee/index.php?0&popup=video&id=12828Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus