iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Rokipidudel ja Õllesummeril lootust maksusoodustusele

Rokipidudel ja Õllesummeril lootust maksusoodustusele

Rubriik: Päevaleht

25. jaanuari 2006 a Eesti Päevalehes kirjutab Kai Kalamees sellest, et Kultuuriministeerium taotleb kino- ja spordivõistluste piletitele väiksemat maksu.

Poliitikute suutmatus tõmmata piiri eliitkultuuri ja kommertskultuuri vahele saab tõenäoliselt põhjuseks, miks riigikogul tuleb varem või hiljem maksustada Õllesummeri ja Sekspeditsiooni taolised üritused teatripiletitega sarnaselt soodusmääraga.Läinud sügisel lahvatanud maksutüli jätkus eile ja kestab ka täna parlamendis, kus tulipunktis on sotsiaaldemokraatide Mark Soosaare ja Peeter Kreitzbergi ning Liina Tõnissoni käibemaksuseaduse muutmise ettepanek. Opositsioon tahab alandada muuseumide, kinode, näituste, loomaaia, lõbustusparkide ja ka muude kultuuriürituste maksumäära seniselt 18 protsendilt viiele protsendile.7. märtsiks on kutsutud kokku ümarlaud, mis üritab lahendada põhiseadusevastast olukorda ja leida tee, kuidas maksustamine edaspidi toimub.Täpsemalt saab lugeda siit või 25.

jaanuari 2006 a Eesti Päevalehest lk 6.EMLi seisukohadega kontserdipiletite käibemaksuga maksustamise osas saab tutvuda 2005 a detsembri MaksuMaksjas lk 16-17 ning siin.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus