iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Rikaste kõrgem maks ei lähe Kapitooliumil kuidagi läbi

Rikaste kõrgem maks ei lähe Kapitooliumil kuidagi läbi

Rubriik: Päevaleht

Heiki Suurkask kirjutab Eesti Päevalehes nn Buffeti maksust, mida sooviti USA-s kehtestada. Mis saaks olla populaarsem kui ettepanek, et rikkad peaksid rohkem makse maksma. Barack Obama tuli selliste ettepanekutega välja juba neli aastat tagasi ja praegu on ta paraku sama kaugel kui alguseski.

Oma ettepanekule sai ta küll mõjuka toetaja, miljardärist suurinvestori Warren Buffetti, kelle järgi sai seaduseelnõu ka nime, kuid tal pole eriti võimalusi selle läbisurumiseks vabariiklaste käes olevas esindajatekojas.

Isegi demokraatide enamusega senatis jooksis ettepanek karidele. Poolt 51 ehk napilt enamik senatist, aga vaja oleks olnud 60 häält. Pihtas-põhjas?Loe edasi: http://www.epl.ee/news/valismaa/rikaste-korgem-maks-ei-lahe-kapitooliumil-kuidagi-labi.d?id=64267859

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus