iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Riik võtab koondamishüvitise enda kanda

Riik võtab koondamishüvitise enda kanda

Rubriik: Päevaleht

Anneli Ammas kirjutab Päevalehes sellest, et ametiühingute esindajad lubasid eile pärast riigi- ja tööandjate esindajatega allkirjastatud lepingut, et jäävad relvile, kuni töölepinguseadus on riigikogus vastu võetud. Tööandjate keskliidu tegevjuht Tarmo Kriis nimetas tööandjate poolt vaadates suurimaks võiduks seda, et tasemeõpe ehk kraadiõpe vabastatakse senisest tööandjat koormavast erisoodustusmaksust.

Õigussekretär Tammeleht loetles ametiühingute suurimate võitudena kuid kestnud ja eile kuuetunnise lõpumaratoniga tipnenud läbirääkimistel, et tööleping tuleb alati sõlmida kirjalikult; et töölepingut saab muuta vaid poolte kokkuleppel; et töötajate ebaseaduslik vallandamine või töölepingu oluline rikkumine saab töötajale piisavalt hüvitatud. Järgmise sammuna läheb töölepinguseaduse eelnõu järgmisel nädalal valitsuse kooskõlastusringile ja sealt edasi riigikokku.Loe täpsemalt: http://epl.ee/artikkel/426700

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus