iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Riik saadab maksuvabastusest ilma jäänud pensionäridele kirja

Riik saadab maksuvabastusest ilma jäänud pensionäridele kirja

Rubriik: Päevaleht

Tuuli Jõesaar kirjutab Eesti Päevalehes, et teisipäevane Eesti Päevaleht juhtis tähelepanu probleemile, et üle 36 000 mittetöötava vanaduspensionäri ei ole saanud tulumaksuvabastust, mis on neile seadusega ette nähtud. Iga vanur võis seega aastas tahtmatult ilma jääda mitmestsajast eurost. Sotsiaalministeerium hakkas probleemi eitama, kuid eile jõudis olukorra tõsidus ka rahandusministeeriumi ja peaministri bürooni.

Sotsiaalkindlustusameti ja maksuameti andmete võrdlemisel selgus, et kui esialgu oli arvatud, et oma rahast on ilma jäänud enam kui 36 000 pensionäri, siis tegelikult on võimalikke teadmatuse ohvreid märksa vähem.

Täpsustatud andmetel on tulumaksuvabastusest ilma jäänud 17 000 pensionäri, mis pole ka muidugi väike arv.Loe edasi: http://www.epl.ee/artikkel/596270Loe ka Õhtulehest: http://www.ohtuleht.ee/422809Loe ka Postimehest: http://www.postimees.ee/?id=419396

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus