iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Riik mõnitab seaduste abil “penskareid”

Riik mõnitab seaduste abil “penskareid”

Rubriik: Eesti Ekspress

Meie riik karistab "välismaale põgenenud" eestlasi pensionisammastest ilma jätmisega, kirjutab Tais elav Tõnn Sarv Eesti Ekspressis.

Sa võid olla eluaeg tööd rabanud ja makse maksnud, Eesti Vabariigi eest võidelnud, lippe lehvitanud, laulvat revolutsiooni teinud. Aga kui sa lõpuks, enne pensioniavalduse kirjutamist, oled aastakese kuskil sooja mere ääres varbaid liigutanud, siis oled ilma kõigist oma pensionisammastest. Kuidas nii? Väga lihtsalt: riiklikku pensioni võib saada ainult Eestis elav inimene ning kogumispensioni võib saada vaid see, kellele on määratud riiklik pension (Riikliku pensionikindlustuse seadus § 4 (1), Kogumispensionide seadus § 40 (1)).

Isegi oma vabatahtlikku kogumispensioni kogunenud summat ei saa sa enam tervikuna kätte, sest sinu Eesti Vabariik võtab sellestki veel kord tulumaksu endale... Loe täpsemalt: http://www.ekspress.ee/2007/12/10/arvamus/137

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus