iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Riigikogulase kuluhüvitise eest lastele jõulukingid

Riigikogulase kuluhüvitise eest lastele jõulukingid

Rubriik: Õhtuleht

Kadri Paas kirjutab SL Õhtulehes, et Riigikogu keskerakondlasest liige Arvo Sarapuu ja tema abikaasa, Paide linnapea Kersti Sarapuu viisid Järvamaa lasteabikeskusse Riigikogu liikme kuluhüvitise eest ostetud jõulukingitusi.

"Oleme ka ise suur pere ning näinud nii enda laste kui nüüd juba ka lastelaste pealt, kui tähtsad neile jõulud on, ja millise ootusärevusega oma sussi seest kingitusi oodatakse. Seepärast otsustasimegi lastele kaunil advendiajal just nõnda veidi jõulurõõmu viia," on Arvo Sarapuu Järva Teatajale selgitanud. Sarapuu sõnul saavad lähiajal peale lastekodukasvandike jõulukingid ka kõik Paide linna ning Roosna-Alliku lasteaialapsed, keda on ühtekokku ligikaudu 500. "Kuluhüvitis ei pea minema ainult bensiinipaaki või auto ja korteri liisingumaksetesse – on paremaid lahendusi," leiab Sarapuu.

Loe täpsemalt: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=258564&d=20071214 Loe ka: Urmo Soonvald: „Kommionud“: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=258561&d=20071214 Loe ka Päevalehest: „Kuidas hiired üksteist ära tunnevad“: http://www.epl.ee/artikkel/411461

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus