iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Riigikogu maine ja armastus

Riigikogu maine ja armastus

Rubriik: Päevaleht

Aune Past, TÜ lektor, kirjutab Eesti Päevalehes Riigikogu mainest ja maine kujundamisest pidades silmas kuluhüvitiste teemat.

Paremat reklaami ei tea mainekujundusele ja suhtekorraldusele tahtagi kui praegune arutelu Riigikogu maine üle. Riigikogu mainest kõneleb maasikamüüja turul, kõneleb pealinna taksojuht ja külapoe taga külitav “filosoof”. Rääkimata riigikogulastest endist. Korraga on maine muutunud superstaariks.

Sümpaatne Aivar Riisalu, kunagine kolleeg ja muidu tore inimene, üllatas. Üllatas nii, et hakka või arvama, et Toompea tuuled kannavad endas mingit nakkust. Kui meelelahutaja oleks 24 tundi ööpäevas oma garaažis, higi laubal, tööd teinud, poleks tal ühtegi fänni. Avalik lava oli see, kus rahvaga suheldi, kus selgus, mis mees oled.

Täht kõneleb oma kuulajatega, mitte ei urise garaaži ukse vahelt: “Kui teie ei saa aru, et ma kõva mees olen, siis...” Aga mida teeb poliitik? Lootsin, et kuulsin valesti, vaatasin salvestust ja kahjuks ei eksinud mu kõrv, fikseerides selle, kuidas Riisalu ajakirjanikule kähvas: “Kui teie arvate, et töö on ainult Riigikogu saalis, siis…” Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/390712

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus