iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Riigikogu kargas hüvitiste kallale

Riigikogu kargas hüvitiste kallale

Rubriik: Postimees

Kai Kalamees ja Tuuli Koch kirjutavad Postimehes, et riigikogulased tõid eile avalikkuse ette nii palju erinevaid ettepanekuid saadikute kuluhüvitiste kärpimiseks, et loodetavasti leiabki riigikogu enamus endas jõudu lõpuks maksumaksja raha säästma hakata.

Kui läheb läbi riigikogu esimehe Ene Ergma soovitus vähendada poole võrra summat, mis kulub riigikogu kuluhüvitistele, säästab parlament aastas kaheksa-üheksa miljonit krooni. Praegu maksab riigikogu kantselei saadiku arveid kinni kuni 14 700 krooni eest kuus.Kui riigikohus annab parlamendile tagantjärele õiguse oma palgad külmutada, kaotab riigikogu liige 50-protsendilise kuluhüvitiste piiramise korral kuni 7350 krooni kuus. Kõrgeima kohtu vastupidise otsuse korral, mis kuulutaks 1. märtsi palgatõusu põhiseaduslikuks paratamatuseks, ulatuks summa üle 8000 krooni.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=74354Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus