iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Riigikogu kantselei juht kahtleb kõrgemate ametnike tähtajaliste lepingute vajalikkuses

Riigikogu kantselei juht kahtleb kõrgemate ametnike tähtajaliste lepingute vajalikkuses

Rubriik: ERR

Riigikogu kantselei direktor Antero Habicht kirjutab vastuseks avaliku teenistuse seaduse muutmise eelnõu väljatöötamiskavatsusele, et ministeerium peaks hindama, millist probleemi kõrgemate ametnike lepingute tähtajaliseks muutmisega lahendatakse ning kas see on üldse vajalik.

Rahandusministeerium saatis septembris kooskõlastusringile avaliku teenistuse seaduse muutmise väljatöötamiskavatsuse, mille alusel määrataks tippjuhtidele kahe ametiaja piirang ja muudetaks kõrgemate ametnike lepingud tähtajaliseks.

Riigikogu kantselei direktori Antero Habichti hinnangul jääb väljatöötamiskavatsuses esitatud kujul selge vastuseta küsimus, mis probleemi avaliku teenistuse osakonnajuhtide teenistussuhte tähtajaliseks muutmisega lahendatakse. Asutus palub kaaluda, kas muudatus on põhjendatud ja võimalikud sellega kaasnevad riskid maandatavad.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609126934/riigikogu-kantselei-juht-kahtleb-korgemate-ametnike-tahtajaliste-lepingute-vajalikkuses

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus