iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Riigikogu juhatus hakkab neljapäeval kuluhüvitiste reformi arutama

Riigikogu juhatus hakkab neljapäeval kuluhüvitiste reformi arutama

Rubriik: ERR

Riigikogu juhatus plaanib neljapäeval arutada riigikogu liikmete kütusekulu hüvitamise süsteemi karmistamist, et tulevikus saaks tankida vaid kord päevas ja ainult ühte liiki kütust. Lisaks kaalub juhatus ettepanekut, et vähendada kuluhüvitiste mahtu ja lõpetada nende deklareerimine.

Riigikogu esimehe ja Eesti 200 juhi Lauri Hussari sõnul on aeg praegu kehtiv kuluhüvitiste süsteem üle vaadata ja kütuse hüvitamisega seoses piirangud kehtestada.

Hussari hinnangul ei tohiks tulevikus riigikogu liige anda oma kaarti kellelegi teisele tankimiseks, tohiks tankida vaid ühte liiki mootorikütust ja võiks tankida vaid ühe korra päevas.

Riigikogu aseesimees, reformierakondlane Toomas Kivimägi on Hussariga täpselt sama meelt. Tema sõnul on plaanis riigikogu juhatuses teema tõstatada juba selle nädala neljapäeval ja proovida võimalikult kiiresti otsustada, et vältida süsteemi ärakasutamisega seotud riigikogu maine kahjustamist.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609141807/riigikogu-juhatus-hakkab-neljapaeval-kuluhuvitiste-reformi-arutama

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus