iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Riigikogu andis kuluhüvitiste osas rahva survele osaliselt järgi

Riigikogu andis kuluhüvitiste osas rahva survele osaliselt järgi

Rubriik: Päevaleht

Aivar Pau ja Kerttu Rannamäe kirjutavad Eesti Päevaleht Online`is, et kõiki riigikogus esindatud erakondi ühendav töögrupp otsustas täna teha fraktsioonidele ettepaneku mitte muuta kuluhüvitiste maksmise korda praegu parlamendikoosseisu jaoks.

"Palume fraktsioonidel veel kord läbi mõelda, kas praeguse koosseisu jaoks on kõige mõistlikum kehtivat korda muuta," ütles Päevaleht Online'ile töögrupi juht, riigikogu aseesimees Kristiina Ojuland. Reformierakonda kuuluva Kristiina Ojulandi sõnul on kuluhüvitiste maksmise korda muutev eelnõu tekitanud ühiskonnas väga laia vastukaja ja riigikogu liikmed ei saa sellest mööda vaadata. "Ka meil on kõrvad peas ja silmad ka," ütles Ojuland. Sellele vaatamata soovivad rahvaesindajad tulevikuparlamentäärid kulutšekiide esitamisest vabastada ja anda neile 30 protsenti palgast maksuvabalt sissetulekutele juurde.

Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/388863 Loe ka: „Riigikogu kuluhüvitiste teema ajakirjanduses“ Loe ka: „Riigikogu kuluhüvitiste teema kajastus raadios ja teles“ Loe EML pressiteadet: „Kavandatav Riigikogu liikmete uus kuluhüvitiste kord tuleb laiendada kõikidele maksumaksjatele“ Vaata EML pöördumist Riigikogu poole

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus