iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Riigikantselei jagab ministeeriumidele koostöö edenduseks pool miljonit eurot

Riigikantselei jagab ministeeriumidele koostöö edenduseks pool miljonit eurot

Rubriik: ERR

Riigikantselei jagab koosloome arengukiirendi nime kandvast programmist ministeeriumidele kuni 50 000 euro suuruseid toetusi, et soodustada nende omavahelist koostööd. Kokku on toetusteks ette nähtud pool miljonit eurot, millest ligi kolmveerand tuleb Euroopa Liidu rahast.

Riigikantselei koosloome arengukiirendit tutvustav dokument sedastab, et ministeeriumide aasta kaasamisplaanis kavandatud tegevuste elluviimist toetatakse sellest programmist kuni 50 000 euroga.

Riigikantselei strateegiabüroo juht Mari-Liis Sööt ütles ERR-ile, et kui tahta leida väljakutsetele toimivaid lahendusi, kuid need puudutavad eri osapooli, siis on tähtis, et kõik need osapooled oleksid informeeritud ja saaksid ka sõna sekka öelda.

"Koosloome arengukiirendi eesmärk on toetada valdkondadeülest kaasamist ja koostööd edendavaid arendustegevusi, lisaks toetada ministeeriumite kaasamise suutlikkust," ütles ta.

See tähendab Söödi sõnul võimalust panna kokku teenuseid, seaduseid ja poliitikaid koos nendega, kelle jaoks neid luuakse, olgu selleks näiteks ühistranspordikorraldus, koolide ja õpetajatega seonduv või see, kuidas narkokahjusid ära hoida.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609343967/riigikantselei-jagab-ministeeriumidele-koostoo-edenduseks-pool-miljonit-eurot

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus