iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Reformierakond: maksude alandamine muudab rahva rikkaks

Reformierakond: maksude alandamine muudab rahva rikkaks

Rubriik: Päevaleht

20.04.06 Päevalehes kirjutavad Kai Kalamees ja Sigrid Laev, et konkurentidest varem valimiskampaania käivitanud Reformierakond teatas eile oma soovist langetada tulumaks üheksa aasta jooksul 12 protsendini, mis peaks viima Eesti Euroopa kõige jõukamate riikide sekka.

Ansip läheb valimistele loosungiga: “Eesti Euroopa Liidu viie jõukaima riigi hulka!” 2007. aasta riigikogu valimisteks püstitatud loosungites seab Reformierakond eesmärgiks alandada üksikisiku tulumaksumäär 2011. aastaks 18 protsendini ja 2015. aastaks täiendavalt veel 12 protsendini.

Kehtiva seaduse järgi tuleb palgasaajatel maksta aastal 2009 tänase 23 protsendi asemel 20 protsenti tulumaksu. Lisaks lubab võimupartei muuta maksuseadusi nii, et inimesed ei pea enam oma väärtpaberiinvesteeringutelt teenitud kasumilt maksma tulumaksu, kui see jõuab kolme kuu jooksul tagasi väärtpaberitesse. Erakonna “majanduspoliitilised põhiteesid” räägivad samuti sellest, et Eestis peab olema või-malik asutada õigusvõimeline ettevõte kahe tunniga. Veel lubatakse müüa erakätesse riigile kuuluvat kinnisvara, maad, aktsiaid ja osakuid ning liberaliseerida tööjõuturg.

Maksimaalselt vaba “Reformierakond soovib Eestit, kus inimesed on maksimaalselt vabad selleks, et oma eluga edukalt hakkama saada,” selgitas peaminister Andrus Ansip, kes tuli maksualanduse loosungiga esmakordselt välja jaanuaris. Opositsioon soovitas tollal Ansipil keskenduda valimiskampaania asemel riigi tänastele muredele. Reformierakonna ideed õhemast riigist pole vastuvõetavad koalitsioonipartneritele Keskerakonnale ja Rahvaliidule. undefinedundefined Täpsemalt loe siit.Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus