iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Raivo Tammel lasub maksupettuse kahtlus

Raivo Tammel lasub maksupettuse kahtlus

Rubriik: Päevaleht

Signe Kalberg ja Toivo Tänavsuu kirjutavad Eesti Päevalehes, et ärimees Raivo Tamme ja temaga seotud ettevõtteid kahtlustatakse karistusseadustiku § 386 lg1 tunnustel kuriteo toimepanemises, mis näeb ette vastutuse maksudeklaratsioonis valeandmete esitamise eest. Selle tulemusel on riigile jäänud maksudena laekumata üle 500 000 krooni.

Tegemist on maksu- ja tolliameti uurimisosakonna menetluses oleva kriminaalasjaga. Tallinna ringkonnaprokurör Voronin ütles, et praeguse seisuga on kohtumääruse alusel ja tsiviilhagi tagamiseks arestitud ettevõtete omanduses olevad mõned kinnistud, sealhulgas ka kuriteo toimepanemisega seotud füüsilistele isikutele kuuluv vara. Kuna kriminaalasjas käib veel eeluurimine, siis kuriteo toimepanemises kahtlustatavate isikute ja sündmuse asjaolude kohta ei pidanud prokuratuur võimalikuks rohkemat informatsiooni väljastada, kuivõrd see võib kahjustada menetlust.

Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/359885

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus