iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

RAIVO JÄRVI: meedia huvi riigikogulase rahakoti vastu kasvab

RAIVO JÄRVI: meedia huvi riigikogulase rahakoti vastu kasvab

Rubriik: Päevaleht

Päevaleht Comment avaldab Raivo Järvi sõnavõtu kuluhüvitise teemadel möödunud kolmapäeval riigikogus.

Me armastame ennast nii väga võrrelda muu maailmaga. Kui vaadata kasvõi Euroopa rahvaid, siis on nad väga erinevad. Osa rahvuste hulgas on haritlaskond ja lihtrahvas suhteliselt eraldi. Nad räägivad justkui erinevat keelt, nad on suhteliselt erinevates maailmades.

Meie õnneks elame me nii-öelda germaani ja skandinaavialikus ühiskonnas, kus kogu rahvas on suhteliselt homogeenne. Seda alustasid juba meie esivanemad, kes viisid oma lapsi kunagi Berliini õppima ja neid vilju me justkui naudime. Eelkõneleja mainis siin ka Briti parlamenti ja tegelikult sellesama Briti parlamendi peale nii tihti me vaatame nii-öelda alt üles. Kui aga vaadata näiteks kõikvõimalikke memuaare ja biograafiaid läbi aegade, siis millise meeletu aura ja austusega on Briti maailmas parlamendisaadikud olnud alati ümbritsetud.

See on muutunud viimastel aegadel, kui on hakatud samamoodi sellessamas Briti maailmas sorima nende rahakottides ja isiklikus elus. Ning tegelikult ka see ei ole Briti avalik arvamus. See on ajalehe The Sun arvamus. See on kollane tabloid, mis paraku on hakanud ikka eredamalt ja eredamalt paistma ja et sun tähendab päikest, siis pean ma täheldama, et seesama päike paistab praegusel hetkel ka Eestimaa kohal.

Ja paistab, et see kasvab aina suuremaks. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/arvamus/389902 Loe ka: „MARK SOOSAAR: piinlik õppetund“: http://www.epl.ee/arvamus/389905 Loe ka: „Riigikogu kuluhüvitiste teema ajakirjanduses“ Loe ka: „Riigikogu kuluhüvitiste teema kajastus raadios ja teles“ Loe EML pressiteadet: „Kavandatav Riigikogu liikmete uus kuluhüvitiste kord tuleb laiendada kõikidele maksumaksjatele“ Vaata EML pöördumist Riigikogu poole

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus