iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

RAHAPÕLETI HUUGAB: riigi lennufirma kahjum rebenes uude liigasse

RAHAPÕLETI HUUGAB: riigi lennufirma kahjum rebenes uude liigasse

Rubriik: Õhtuleht

Nordic Aviation Group teatas, et käesoleva aasta esimese üheksa kuuga saab puhaskahjumina kirja panna 11,9 miljonit eurot. Muuhulgas paisutas kahjumit ühe uue Airbus A320 lennuki mootoriviga, mistõttu see ei lennanud suvisel kõrgperioodil kaks kuud.

Iseenesest nimetatakse Nordic Aviation Groupi üheksa kuu esialgsetes majandustulemustes märgiliseks lükkeks seda, et kontserni lennukiparki kuulub nüüd Airbus A320. Paberil nähti, et selle lennukitüübi kasutuselevõtmine laiendab kliendibaasi ja geograafilist haaret, rääkimata grupi ärivõimaluste ergutamisest. Käesoleva aasta kevadel soetati lennukiparki kolm 180 istmekohaga A320. 2023. aasta kolmanda kvartali lõpus kuulus kontserni lennukiparki kokku 21 lennukit.

Loe lähemalt:
https://www.ohtuleht.ee/1094998/rahapoleti-huugab-riigi-lennufirma-kahjum-rebenes-uude-liigasse

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus