iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Rahandusministeerium surus läbi varjatud pärandimaksu?

Rahandusministeerium surus läbi varjatud pärandimaksu?

Rubriik: Päevaleht

Eesti maksumaksjate liidu hinnangul kehtestati sisu­- lise aruteluta varjatud ja ebavõrdne pärandimaks, kirjutab Lemmi Kann Päevalehe Ärilehes.

Eelmise aasta juunikuus oli riigikogus esimesel lugemisel eelnõu, mis kandis kirevat pealkirja „Tulumaksuseaduse, sotsiaalmaksuseaduse ja Eesti kultuurkapitali seaduse muutmise seadus”. Eelnõu tutvustanud toonane rahandusminister Jürgen Ligi rääkis MTÜ-dest ja sihtasutustest, stipendiumide tulumaksuvabastusest ja Eesti kultuurkapitalist. Selle jutu vahele poetus lause: „Ülejäänud väiksemad tulumaksuseaduse muudatused on seaduse mõtet täpsustavad, sõnastuslikud ja tehnilised. Näiteks on vaja täpsustada riigikohtu hiljutise otsuse tõttu pärandvara müügist saadud kasu maksustamist.”Loe edasi: http://arileht.delfi.ee/news/uudised/rahandusministeerium-surus-labi-varjatud-parandimaksu?id=71005235Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus