iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Rahandusministeerium Ärilehele: erisoodustus on palga mitterahaline osa

Rahandusministeerium Ärilehele: erisoodustus on palga mitterahaline osa

Rubriik: Päevaleht

Ärileht küsis rahandusministeeriumilt seoses täna avaldatud andmetega riigisektori autode kohta, milline on nende seisukoht ametiautoga tehtud isiklike sõitude hüvitamise osas, kirjutab Lemmi Kann Päevalehe Ärilehes.

EML-i kogutud ja täna Ärilehes avaldatud andmetest riigisektori autode kohta selgus, et eelmisel aastal tasuti kõikide ministeeriumide haldusalade peale kokku erisoodustusmaksuna 426 182 eurot maksumaksja raha. Eelmisel aastal maksis ametiautoga tehtud isiklikud sõidud kinni ainult 92 ametnikku, summas 21 681 eurot.Nagu ütleb EML ja on eriti viimasel ajal korduvalt rõhutatud, peaksid ametnikud oma isiklikud sõidud ise kinni maksma. Ärileht viitas rahandusministeeriumile saadetud kirjas, et riigisektor peaks ju olema kõigile eeskujuks, näiteks erasektorile, kus firmaautode kasutus on viimasel ajal erilise teravusega luubi alla võetud.Loe Päevalehe Ärilehest edasi: http://arileht.delfi.ee/news/uudised/rahandusministeerium-arilehele-erisoodustus-on-palga-mitterahaline-osa?id=71322369

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus