iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Pirita jõe ääres tegutseb eilsest Pargi & Reisi parkla

Pirita jõe ääres tegutseb eilsest Pargi & Reisi parkla

Rubriik: Päevaleht

Piret Peensoo kirjutab Eesti Päevalehes, et Pirita jõe kaldal autobussipeatuse taga alustas eilsest tööd Pargi & Reisi parkla, kuhu saab Viimsi poolt tulles auto jätta ja ühissõidukitega edasi liikuda.

Kella 7–19 avatud Pargi & Reisi tasuta parklas on esialgu sada kohta, vajadusel saab aeda nihutades tekitada 60 kohta lisaks. Praegu laiub Pirita Regati maja juures tasuta parkla kõrval tasuline ala, kus maksab kuni 30 minutit auto hoidmist kümme krooni, kuni kaks tundi 25 krooni ja päev 50 krooni. Septembrist säilib autojuhtidel tasuta parkimise võimalus, kuid lisaks tuleb soetada ühistranspordipilet. ID-piletina maksab ühistranspordi päevakaart 35 krooni.

Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/uudised/391833

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus