iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Pidurdunud roheline maksureform

Pidurdunud roheline maksureform

Rubriik: Päevaleht

Andres Võrk ja Helen Poltimäe kirjutavad Eesti Päevalehes, et valitsused on rohelise maksureformiga kahjuks tegelenud vaid hektiliselt ning ka praeguste valimisprogrammide põhjal ei ole lootust, et sellega taas tõsiselt tegelema hakataks.

Ökoloogilist maksureformi mainivad vaid roheliste ja Rahvaliidu valimisplatvormid. Rahvaliidu puhul tundub see olevat vaid tühi sõnakõlks, kuna puudub selgitus, mida selle raames siiski tehakse. Rohelistel aga näib ökoloogiline maksureform piirduvat vaid keskkonnamaksude tõstmisega. Ja kuigi enamikus valimisplatvormides võib kohata selliseid eesmärke nagu puhas keskkond, energiajulgeolek, energiatõhusus, keskkonnasõbralikud tehnoloogiad ja keskkonnateadlikkuse tõstmine, ei tegele kahjuks ükski partei nende teemadega kompleksselt, kooskõlas majandus- ja sotsiaalpoliitikaga.Loe edasi: http://www.epl.ee/artikkel/593177Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus