iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

PEEP PETERSON: Töötukassa – põhjamaise solidaarsuse tuleproov

PEEP PETERSON: Töötukassa – põhjamaise solidaarsuse tuleproov

Rubriik: Päevaleht

Päevalehes avaldab arvamust transpordi ametiühingu esimees Peep Peterson. Tema arvates meeldib Eesti poliitikutele meid vahel mõelda Kesk-Aafrikasse või kusagile Briti saarte ja Ameerika vahepeale. Vähendatakse makse, silutakse riiki pitsapõhjastki õhemaks. Riigipaati on küll püütud juhtida Põhja-Atlandi luksusvööndisse, kuid majanduskriisis saab järjest selgemaks, et kiikrist paistab hoopis Aafrika.

Ühiskondlik paradoks peitubki geograafias, sest vastavalt meie asukohale kaardil võrdleb Eesti inimene enda olukorda põhjalaga.

Töötajad õhkavad põh­ja­maiste palkade ja sotsiaalse kaitse järele, teadlased seavad eeskujuks põhjala innovatsiooni, ühiskondlikku sidusust ja paljut muud. Nii on need kaks vastandlikku püüdlust Eesti elus konkureerinud. Ministrite Maripuu-Langi algatatud töölepinguseadusele panid ametiühingud ja Eesti avalikkus käe otsustavalt ette. Toonased arvamusküsitlused näitavad, kui väga üksmeelne see sõna oli.

Tippajakirjanikust treialini olid inimesed oma huvidest ühtäkki võrdselt teadlikud. Pikemalt loe: http://www.epl.ee/artikkel/465716

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus