iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Peaminister Ansip lubab tulumaksu vääramatut langust

Peaminister Ansip lubab tulumaksu vääramatut langust

Rubriik: Päevaleht

Kai Kalamees kirjutab Eesti Päevalehes, et sotsiaaldemokraadid on valitsuskõnelustel Reformierakonnale kõige kõvem pähkel. Võimukõnelusi vedav Reformi-erakond tahab sündivasse kolmik- või nelikliidu koalitsioonilepingusse lülitada ühe peamise asjana tulumaksu langetamise punkti.

Peaminister Andrus Ansip andis kolmapäeval üheselt mõista, et Reformierakonnale on püha tema lubadus alandada üksikisiku tulumaks nelja aastaga 18 protsendini. “On ilmselge, et valimiste võitjaerakond oma pealubadusest ei tagane,” teatas Reformierakonna esimees kõneluste avavooru järel. Ansipi sõnade kohaselt on just maksupoliitiliste erimeelsuste tõttu Reformierakonna ja sotsiaaldemokraatide kokkulepe veel väga kaugel.

Ühise keele leidmist pidas ta aga võimalikuks. Ansip vihjas, et kompromissina võib Reformierakond nõustuda tulumaksuvaba miinimumi tõstmisega. Sarnane maksude vähendamise skeem kirjutati neli aastat tagasi sisse ka Juhan Partsi valitsuse võimuleppesse. Maksuteema ongi uue valitsuse moodustamise peamine valupunkt.

Kui Reformierakonna eilsed konsultatsioonid nii Isamaa ja Res Publica Liidu kui ka rohelistega läksid suhteliselt libedalt, siis seda vaevalisemalt kulgesid need sotsidega. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/377414

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus