iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Parkimise alustamine maksab ka nurjunud kõne puhul

Parkimise alustamine maksab ka nurjunud kõne puhul

Rubriik: Päevaleht

Holger Roonemaa kirjutab Eesti Päevalehes, et ebaõnnestunud kõne m-parkimise alustamiseks võib siiski maksta helistajale viis krooni.

Ühe tunni jooksul kaksteist korda tulutult mobiilset parkimist alustada üritanud tallinlane sai parkimistrahvi, kuid mobiilsidefirma võttis sellegipoolest mehelt iga kõne eest ka parkimise alustamise tasu. Tallinna kesklinnas elav Jaan rääkis, et ootamatu ning ebameeldiv üllatus tabas teda septembri lõpus. “Tavaliselt pargin oma auto ööseks maja hoovi, ent tookord hoovis enam ruumi ei olnud ja seetõttu jätsin auto tänavale tasulisele parkimisalale,” rääkis Jaan. Mees pani oma sõnul järgmisel hommikul spetsiaalselt äratuse kella seitsmeks, et siis m-parkimist alustada.

“Alates kella seitsmest tegin ma umbes tunni aja jooksul kokku kaksteist kõnet, aga alati teatati, et “teenuse kasutamine on hetkel häiritud”,” lausus Jaan. Pidevalt ka aknast autol silma peal hoidnud Jaani tabas veidi pärast kaheksat välja minnes siiski üllatus, sest kontrolöril oli trahv juba valmis kirjutatud. “Kirjutasin ruttu vaide ja mõned nädalad hiljem teatatigi mulle, et ma ei pea 480-kroonist trahvi tasuma.” Päev hiljem saabus talle aga telefoniarve, kus kõneväljavõttes olid kirjas kõik kaksteist kõnet ning iga kõne eest pidi Jaan telefonifirmale Tele2 maksma neli krooni ja 99 senti parkimise alustamise tasu. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/445642Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus