iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Pangad ja tarbijakaitseamet pidasid maha kohtulahingu

Pangad ja tarbijakaitseamet pidasid maha kohtulahingu

Rubriik: Päevaleht

Päevalehe Ärileht Online kirjutab, et 17.02.09 Tallinna halduskohtus tunde kestnud kohtuistungil tuli pankadel põhjendada seda, miks nad tarbijakaitseameti eurolaenude tagasimaksete konverteerimist puudutavat ettekirjutust täita ei taha.

Tarbijakaitseameti tarbijapoliitika ja avalike suhete osakonna juhataja Hanna Turetski ütles arileht.ee-le, et mõlemad pooled uusi seisukohti kohtus ei esitanud. "Kõik osapooled jäid oma senistele seisukohtadele kindlaks," kinnitas ka Sampo panga kommunikatsioonispetsialist Tõnu Talinurm. "Praeguse seisuga tuleb otsus 5. märtsil, mis edasi saab, seda ei oska kommenteerida," ütles Turetski.

Eelmise aasta novembris said Swedbank, SEB, Sampo ja Nordea pank tarbijakaitseametilt ettekirjutuse, mis kohustas neid eurolaenude tagasimaksete konverteerimisel loobuma kommertskursist ning kasutama Eesti Panga (madalamat) kurssi. Loe täpsemalt: http://www.arileht.ee/artikkel/459232 Loe ka: „Lasse Lehis. Meie igapäevast valuutavahetust anna meile tänapäev“. Loe ka: „Maksumaksja sõber on Tarbijakaitseamet ja maksumaksja vaenlane on Finantsinspektsioon“

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus