iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Padar tahaks Ansipi kiuste makse muuta

Padar tahaks Ansipi kiuste makse muuta

Rubriik: Päevaleht

Raimo Poom kirjutab eesti Päevalehes, et rahandusminister sooviks eelarvekärpeid vähendada maksutõusuga.

Valitsusel on tõsiste eelarvearutelude tõttu käes juba peaaegu unustusse vajunud maraton-istungid. Eile ennelõunal algust tehtud kabinetiistungiga jätkati kella neljast ning mitte ükski minister ei lootnud enne viimaste busside väljumist koju pääseda. Peaminister Andrus Ansipi ja rahandusminister Ivari Padari vahel läks lahti ennekuulmatu sõnalahing. Kui ministritelt uuriti, kas nad piirduvad kärpimisel vaid riigi kulude koomale tõmbamisega või arutavad ka maksumuudatusi, olid mõlemad nõus piirduma üksnes kärbetega vaid käesolevat aastat puudutavas kokkuhoiukavas.

Ühtlasi teatas Padar kohe, et järgmise aasta eelarve osas näeb tema vajadust arutada maksupoliitika muutusi. “Riigieelarve strateegia arutelul tulevad loomulikult kaasa kõikvõimalikud erinevad võimalused, kaasa arvatud võimalused, mis puudutavad maksupoliitikat,” sõnas ta käega rõhumärke tehes. Riigieelarve strateegia on maikuu lõpus kinnitatav dokument, mis paneb põhimõtteliselt paika järgmise aasta kulutuste piirid. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/426096Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus