iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Oviiri juhtum. Kes kontrollib ministrite välisreiside mõttekust?

Oviiri juhtum. Kes kontrollib ministrite välisreiside mõttekust?

Rubriik: Päevaleht

Eesti Ekspress kirjutas eile, et ettevõtlusminister Liisa Oviir (SDE) on mõne kuuga kulutanud välisvisiitideks ette nähtud 25 000 eurot ning küsinud (ja ka saanud) teiseks poolaastaks 50 000 eurot. Artiklis nimetati reise USA-sse ja Colombiasse sisutühjadeks. Minister Oviir ütles, et ajakirjaniku järeldused on meelevaldsed.

Maksumaksjate liidu juhatuse liige Lasse Lehis sõnas, et nemad soovitavad lasta maksuametil asja uurida. „Teades kaasuseid, kus nii mõndagi ettevõtjat on korralikult pitsitatud ja nõutud väga detailseid selgitusi – kus käidi, mida tehti, kellega kohtuti –, peaks see kaasus maksuametnikele piisavalt professionaalset huvi pakkuma,” märkis ta.Loe Päevalehest Otti Eylandti artiklit: http://epl.delfi.ee/news/eesti/oviiri-juhtum-kes-kontrollib-ministrite-valisreiside-mottekust?id=74999579Loe Ka Päevalehe juhtkirja: "Kuidas elada ettevõtlusministrita?": http://epl.delfi.ee/news/arvamus/juhtkiri-kuidas-elada-ettevotlusministrita?id=74999193



Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus