iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ootamatu maksutulevärk

Ootamatu maksutulevärk

Rubriik: Päevaleht

Tänase Päevalehe juhtkirjas on juttu sellest, et 1. juulil tõusevad Eestis mitmed maksud. Vastavat seadust polnud riigikogu eilseks veel vastu jõudnud võtta, aga küllap neljapäeval võtab. Üldiselt ei tohiks eesseisev maksutõus kellelegi üllatuseks tulla, sest sinnapoole on asi kogu aeg triivinud.

Suures osas on see, kas tõsta makse või kärpida kulusid, maitse ja isiklike huvide asi – heameeleüminat ei kuuleks kummagi plaani kohta.

Kindlasti aga tuleb koalitsiooniparteidega kurjustada selle eest, kuidas maksutõusu korraldatakse. Täna on juba 17. juuni, mis tähendab, et uute maksumäärade kavandatava kehtima hakkamiseni on aega jäänud vähem kui kaks nädalat! See ei ole normaalse pikkusega etteteatamise aeg suurte maksumuudatuste korral, mis esialgu eksisteerivad ikka veel üksnes muutuda võiva eelnõuna.Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/471463Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus