iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Olümpiapronks Indrek Pertelson maadleb klubi miljonivõlgadega

Olümpiapronks Indrek Pertelson maadleb klubi miljonivõlgadega

Rubriik: Õhtuleht

Kadri Paas Kirjutab SL Õhtulehes, et kahe olümpiapronksi võitja Indrek Pertelsoni juhitav spordiklubi Arigato on pooleaastase lahtiolekuaja jooksul jäänud maksuametile võlgu ligi pool miljonit krooni, peale selle peab klubi suuromanik Eesti Talleks kinni maksma laene ja liisinguid.

Arigato juhatuse esimees Indrek Pertelson usub, et võlad saavad makstud umbes kuu aja jooksul. Ta nimetab praeguseid miljonitesse küündivaid võlgu kasvuraskusteks. Et need talle ametikoha maksaksid, kahekordne olümpiapronks ei karda. "Sellest on suuromanikuga juttu olnud.

Kui ma töökoha pärast kardaksin, oleksin teile uksel öelnud: ei kommenteeri!" muigab Pertelson."Isiklikult vaatan raskemaid aegu võimalusena tugevaks saada." Pertelsoni sõnul põhjustas praeguse keerulise olukorra asjaolu, et hoonet hakati ehitama ajal, kui hinda ja teisi lepingutingimusi dikteeris ehitaja. Pertelsoni väitel kallines esialgselt ehitaja 70–75miljoniliseks hinnatud hoone ehitusmaksumus umbes 50 miljoni võrra.Loe täpsemalt: http://sloleht.ee/index.aspx?id=277346

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus