iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

OLAVI KÄRSNA: Midagi on mäda

OLAVI KÄRSNA: Midagi on mäda

Rubriik: Päevaleht

25. jaanuaril 2006 a Eesti Päevalehe Ärilehes kirjutab Olavi Kärsna Euroopa Liidu toetustest põllumeestele.

Natuke aega tagasi kirjutati lehes, et kümned Lääne-Eesti talunikud on saanud ebaõiglaselt toetust ja nüüd nõutakse neilt tagasi kokku 2,2 miljonit.2003. aasta sügisel käis Eestis üks Inglise konsultatsioonifirma omanik, kes lootis siit uut turgu leida. Tema erialaks olid nimelt Euroopa Liidu toetused.

Mr Huddersfieldi sõnum oli: seni on teid kui kandidaati nunnutatud ja peaaegu niisama toetusi jagatud, aga kui liikmeks saate, läheb asi teile väga tõsiseks, ja päevapealt. Liikmetelt nõutakse raha tagasi ja lisaks ka trahvitakse, kui toetuse eest lubatu tegemisel midagi nihusti läheb. Ega teda keegi kuulata tahtnud, sõitis teine sama targalt tagasi. Meil aga hakkab see kurb nali nüüd tõeks saama.

Üks asi on ettevõtte alustamist toetada. Hoopis midagi muud on see, kui toetus saab äriplaani lahutamatuks osaks, nagu see Euroopa põllumeestega on juhtunud. Loomulikult ei saa me toetamisest loobuda, kui muu Euroopa seda ei jäta, aga paratamatult nõrgestab selline asi ettevõtete elujõudu.Täpsemalt saab lugeda siit või 25. jaanuari 2006 a Eesti Päevalehe Ärilehest lk 10.Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus