iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Norra ajakirjanik: ma poleks üllatunud, kui kahtlustused vastavad tõele

Norra ajakirjanik: ma poleks üllatunud, kui kahtlustused vastavad tõele

Rubriik: Päevaleht

Eesti Päevaleht kirjutab, et Norra päevalehe Aftenposteni spordiajakirjaniku Marius Viki arvates on üldine suhtumine, et Eesti pallurid näivad maksudest kõrvalehoidumisest süüdi olevat.

Marius, olete Raio Piiroja maksudest kõrvalehoidmise kahtluse loost kirjutanud ja seda asja uurinud. Nüüd on maksuskandaali haaratud ka viis teist eestlasest jalgpallimängijat ja kolm klubi. Kuidas see teema üldse üles kerkis?Esimest korda tõusis see teemaks 2009. aastal, kui kohalik maksuamet avastas, et Raio Piiroja koduklubi Fredrikstadi ja mängijat esindava agendi (S&N Grupp – toim) vahel on sõlmitud leping, mille kohaselt makstakse agendile aastas umbes 130 000 euro suurune summa.

Maksuameti kohalik osakond hakkas asja uurima, et teha kindlaks, kas tegemist on maksudest kõrvalehoidmisega. Ning selle aasta oktoobris otsustas maksuamet Piiroja vara arestida. Ma arvan, et seoses sellega tekkis ka küsimus teiste mängijate kohta, kellel oli sama agent, kes Piirojal – et uurida, kas ka nende puhul on kasutatud sarnast skeemi. Praegusel hetkel on tegemist lihtsalt uurimisega: kas on midagi valesti tehtud või ei.Loe edasi: http://www.epl.ee/news/sport/norra-ajakirjanik-ma-poleks-ullatunud-kui-kahtlustused-vastavad-toele.d?id=62927890Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus