iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

No Reforms?

No Reforms?

Rubriik: Päevaleht

Mart Laar, Isamaa ja Res Publica Liidu esimees, kirjutab Eesti Päevalehes, et maailmast ja Eestist viimasel ajal kostvad majandusuudised tekitavad muret ka selliste inimeste seas, kes nende vastu tavaolukorras huvi ei tunne.

Praegust olukorda on korduvalt võrreldud 1929. aasta Wall Streeti kokkuvarisemisest alanud suure depressiooniga. Mida siis teha? Üksikute väiksemate sammude kõrval tuleks leida jõudu keskenduda kõige olulisematele küsimustele.

Tooksin neist välja viis punkti. Peamiseks eesmärgiks tuleb Eestil seada eurole üleminek hiljemalt 2011. aastal. Teiseks tuleb riik efektiivselt toimima saada.

Kolmandaks tuleb panustada ettevõtluskeskkonna parandamisele. Selle eelduseks on mak­su­süsteemi stabiilsus. Ette­võtte tulumaksusüsteemi ei tohi iga aasta muuta, see tuleb kindlalt paika saada. Uute maksude kehtestamisele või olemasolevate tõstmisele tuleb panna vähemalt mõ­neks ajaks moratoorium.

Sama kehtib ka nende langetamise kohta. Vastu tuleb võtta majandusministri ettepanekud toetada eksporti ekspordigarantiide süsteemi kaudu, käivitada tegevuskava „targa raha” toomiseks Eestisse. Selle aasta jooksul tuleb vastu võtta uus töölepinguseadus. Neljandaks peab Eesti meeles pidama, et parim majanduspoliitika on tõhus hariduspoliitika.

Viiendaks peab Eesti veel sel aastal langetama otsuse, kust ja kuidas tulevikus energiat saame, mis sisaldab ka otsust tuuma­energeetika kohta. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/445910

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus