iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Multimiljardine eelarveauk ajab valitsuse lõhki?

Multimiljardine eelarveauk ajab valitsuse lõhki?

Rubriik: Õhtuleht

Karoliina Vasli, Tõnu Lilleorg, Urmo Soonvald kirjutavad SL Õhtulehes, et 2009. aasta eelarves haigutav mitme miljardi krooni suurune auk on valitsusliitu lõhki ajamas. Kui Reformierakond tahab puudujääki lappida kulutuste kärpimisega, siis tolle partei võimuliidukaaslased IRL ja SDE on hoopis varmalt valmis lisaraha nimel kõikvõimalikke makse tõstma.

Juba teist ööd üritas valitsus erakorralisel kabinetiistungil lappida 2009. aasta eelarves haigutavat mitme miljardi krooni suurust auku.

Peaminister Andrus Ansipi hinnangul on koalitsioonikaaslased sattunud kardinaal-selt erinevale seisukohale – kui reformipartei tahab puudujäägi silumiseks kulusid kärpida, siis IRL ja SDE hoopis kõikvõimalikke makse suurendada. Reformierakonnale pole maksude tõstmine ja miinuses eelarve vastuvõetav, teatas Ansip eile BNSile. "Neile (IRL ja SDE) peaks see teada olema," lisas ta. Reformipartei peasekretär Kristen Michal aga nimetas IRLi ja SDE vastuhakku sellele mõttele lausa inetuks.

Loe täpsemalt: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=296247 Loe ka: Karoliina Vasli, Tõnu Lilleorg, Urmo Soonvald: „Kütus kallimaks, käibemaks kõrgemaks ja autod maksu alla“: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=296246

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus