iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Müller: Eesti majandus pole sügavas kriisis, vaid stagnatsioonis

Müller: Eesti majandus pole sügavas kriisis, vaid stagnatsioonis

Rubriik: ERR

Eesti majanduse puhul pole praegu õige rääkida sügavast kriisist, vaid majandus on stagnatsiooniolukorras, ütles Eesti Panga juht Madis Müller "Esimeses stuudios".

Mülleri sõnul on Eesti majanduse seis praegu kehv, aga mitte katastroofiline, sest kõik asjad ei lähe halvemuse suunas. Ta tõi näiteks selle, et hinnatõus on aeglustunud.

"Tõesti, tahaks looda, et me oleme kiire inflatsiooniperioodi selja taha jätnud. See, kui kiiresti me siit majanduse paremini käima saame, on küsimärk. Tahaks loota, et see järk-järgult hakkab juhtuma ja mitte ei lähe ettevaadates asjad ainult halvemaks," rääkis ta.

Siiski on Mülleri sõnul nüüd uued probleemid – eksport ja tööstustoodang on languses, samuti jaekaubanduse müüginumbrid. Viimane viitab Mülleri sõnul sellele, et perede majanduslik olukord pole hea. "Kindlasti on muresid ja väljavaade ei ole just suurepärane," sõnas ta.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609167580/muller-eesti-majandus-pole-sugavas-kriisis-vaid-stagnatsioonis

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus