iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Mis juhtub maksudega?

Mis juhtub maksudega?

Rubriik: Päevaleht

Tänase Päevalehe Ärilehe arvamusrubriigis kirjutab TÜ majandusteooria dotsent Viktor Trasberg sellest, et tänavu teises kvartalis oli Eesti Euroopa Liidu kõige kiirema majanduslangusega riik. Samal ajal on valitsus loobunud koalitsioonilubadustest ning kasutab arvude tasakaalu saamiseks hädatapuvõtteid.

Sellele vaatamata on üldsusel tõsiseid kahtlusi esitatud arvude usutavuses. Tegemist on probleemidega, mis ei lähe iseenesest üle nagu nohu, vaid mida tuleb juhtida. See nõuab selget arusaama, et senist fiskaalpoliitikat enam jätkata ei saa ning maksupoliitikas tuleb teha muudatusi.

Eesti riik on oma riigieelarve tulude-kulude taseme poolest Euroopa Liidu riikide seas viimastel kohtadel. Maksukoormuse poolest on mitmel riigil veel madalam maksude tase. Samal ajal jäävad Läänemere piirkonda ka kõige kõrgema maksutasemega põhjala riigid.Loe täpsemalt: http://www.arileht.ee/artikkel/444215

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus