iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ministeerium: maksuameti uurijate palk on ärisaladus

Ministeerium: maksuameti uurijate palk on ärisaladus

Rubriik: Päevaleht

Mirko Ojakivi kirjutab eesti Päevalehes, et Maksu- ja Tolliamet keeldus oma töötajate ametiühingule avalikustamast uurimisosakonna töötajate eelmise aasta palku.

Murelikud ametiühinguliidrid otsisid palgaandmete teadasaamiseks rahandusminister Ivari Padari abi, kuid said teada, et kõikide maksu- ja tolliameti töötajate palku ei saagi avaldada, sest mõne töötaja palk on ärisaladus. Ärisaladuse varju pugedes töötajate palga avaldamisest keeldumine ei meeldi aga Eesti maksumaksjate liidu juhatuse esimehele Lasse Lehisele, kes saatis mõne päeva eest Padarile iroonilise kirja. „Oma vastuses Ilmar Tagelile teatate, et maksu- ja tolliameti uurimisosakonnas kriminaalmenetlust ja jälitustegevust läbiviivate ametnike palgaandmed on ärisaladus. Sellest tulenevalt soovime teada, millise äritegevusega tegeleb maksu- ja tolliameti uurimisosakond.

Milliseid kaupu toodetakse, müüakse või vahendatakse või milliseid teenuseid osutatakse, kellele milliste hindadega? Kas püsiklientidele rakendatakse hinnasoodustusi?” küsib Lehis Padarilt aru. Lisaks soovib Lehis Padarilt maksu- ja tolliameti uurimisosakonna osutatavate teenuste hinnakirja või toodete kataloogi. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/467776 Tutvu MTA palgaandmetega siit: http://www.emta.ee/?id=2435Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus