iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Ministeerium hakkab 120 000 euro eest majanduse säilenõtkust edendama

Ministeerium hakkab 120 000 euro eest majanduse säilenõtkust edendama

Rubriik: ERR

Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium (MKM) tellib uuringu Eesti majanduse säilenõtkuse tagamise ja kriisivalmiduse tõstmise stsenaariumide loomiseks. Uuringu eeldatav maksumus on 120 000 eurot, millele lisandub käibemaks.

Uuringu lähteülesande kohaselt on viimastel aastatel saanud muutusest püsiseisund ning kriisile järgneb järgmine kriis enne, kui ühiskond ja majandus on suutnud eelmisest taastuda. Viimased kaks kriisi, Covid ja sõda Ukrainas, on näidanud aga mitmeid puudujääke kriisile reageerimise kiiruses ja võimalike abimeetmete valikutes.

MKM-i tööala asekantsleri Ulla Saare allkirjastatud käskkiri näeb ette, et rakendusuuring "Eesti majanduse säilenõtkuse tagamise ja kriisivalmiduse tõstmise stsenaariumid" peaks aitama aru saada, kuidas nende muutustega paremini toime tulla, kasvatada tulevasteks kriisideks paremat valmisolekut ning tugevdada ühiskondlikku ja majanduslikku säilenõtkust.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609168108/ministeerium-hakkab-120-000-euro-eest-majanduse-sailenotkust-edendama

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus