iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Millal tuleb korterimüügil tulumaksu maksta?

Millal tuleb korterimüügil tulumaksu maksta?

Rubriik: Päevaleht

1 veebruari 2006 a Päevalehes vastab Eesti Maksumaksjate Liidu tegevjuht Õnneli Varend EPL-i küsimustele, mis juhtudel peab korteri või maja müünud isik maksma selle eest tulumaksu.

Millal tuleb kinnisvara-müük tuludeklaratsiooni kirjutada ja tulumaksu maksta ja millal mitte? Seda nii korteri, suvila, maja ja maa puhul. Kui inimesel on mitu kinnisvara ja ta ühe maha müüb, siis kas selle pealt tuleb tulumaksu maksta? Kas päritud kinnisvara müües tuleb makse maksta?

Kas on ajalised tärminid, mille puhul tulumaksu maksma ei pea (kinnisvara on inimese omanduses olnud nii ja nii kaua)? Kas uute korterite broneeringute müügilt peab maksma tulumaksu? Kuidas tõendada, et inimene on tõepoolest oma kinnisvara isikliku eluruumina kasutanud?Vastuseid saab lugeda siit või 1. veebruari 2006 a Päevalehest lk 19-20.Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus