iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Mihkel Raud: Madalad maksud ja kõrge maine

Mihkel Raud: Madalad maksud ja kõrge maine

Rubriik: Päevaleht

Kolumnist Mihkel Raud kirjutab tänase Päevalehe arvamusrubriigis sellest, et Eesti establishment ei saavat tänase päevani veel päris täpselt aru, millise supi sees ujub nende poolt plekitu tuleviku suunas tassitav rahvakilluke.

Möödunud nädalal kuulis rahvas, kelle president on ka 50-protsendilist tulumaksu makstes ellu jäänud, et igasugused jutud mis tahes maksutõusust kahjustavad Eesti riigi mainet. Et juba olid kusagil mingid investorid kätega vehkinud ja lubanud kogu raha ükskõik kellele – peaasi, mitte eestlastele – viia, kui siin kas või üks maks protsendikese või paari võrra tõuseb. Tõsi mis tõsi. Eesti mainet kahjustavad need maksujutud päris kindlasti.

Sest Eestil on laboratooriumi maine. Laboratooriumi, kus maailma majanduse põhja lasknud neoliberaalid saavad segamatult oma kõige uuemaid skeeme katsetada ning mille kõik miljon ja natuke enam elanikku lasevad püksid vastuvaidlemata rebadele, kui Investor (suurima mõeldava algustähega) Tallinna lennujaama paraaduksest erkpunase siidsalli lehvides välja astub.Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/468115

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus