iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Mida vähem Eestis teenid, seda rohkem maksu maksad

Mida vähem Eestis teenid, seda rohkem maksu maksad

Rubriik: Päevaleht

Mikk Salu kirjutab Eesti Päevalehe Ärilehes, et Eesti ärimehed on alustanud kontsentreeritud rünnakut töötajamaksude alandamiseks.

Soome maksumaksjate assotsiatsioon avaldas eelmisel nädalal Euroopa töötajamaksude uuringu tulemused. Vaatluse all oli 18 tööstusriiki, ida poolt ainukesena Eesti. Kui võtta aluseks aastapalk 34 700 eurot ehk umbes 540 000 krooni, mis soomlaste arvestuses kuulub keskklassi, kuid millest väiksemat palka saab meil 95% inimesi, võib öelda, et Eesti tulumaks on vähemalt Lääne-Euroo­­paga võrreldes madal. Ent sotsiaalmaks on väga kõrge.

Siin on Eesti Prantsusmaa järel teisel kohal. Kokkuvõttes liigub Eesti töötajamaksude arvestuses ta­beli keskele. Soomest ja Rootsist oleme küll 2% võrra maas, kuid Taanist ja Norrast omakorda 3–6% ees. Loe täpsemalt: http://www.arileht.ee/artikkel/443412Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus