iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Michal: iganädalane uue maksu väljapakkumise festival tuleb lõpetada

Michal: iganädalane uue maksu väljapakkumise festival tuleb lõpetada

Rubriik: ERR

Peaministrikandidaadiks nimetatud Kristen Michal soovib koalitsioonikõneluste käigus ära pidada maksudebati, et sõnastada, mis maksud ja mis perioodiks tulevad. Michal rääkis Vikerraadio "Uudis+" saates ka, et maksuküüru kaotamisest ei loobuta, et neljarajalised teed tuleks valmis ehitada ning tegevuspõhise riigieelarve kõrvale tuleks teha kulupõhine.

Üks suur teema, mida soovite korrastada, on riigi rahaasjad. Kas te maksutõuse pooldate või teil on sarnane tunnetus nagu Mart Võrklaeval mullu detsembris, et inimesed on maksutõusudest väsinud ega soovi neid?

Selles küsimuses on kaks poolt. Ma arvan, iga Eesti inimene saab ju sellest aru, et maksutõus iseenesest ei ole mingi positiivne kingitus. Maksutõusu ja üldse maksuraha on vaja kokku koguda mingite tegevuste jaoks.

Kui me nüüd vaatame Eestit tervikuna – kus me oleme, siis meil on naabriks isevalitseja, kes ei hooli oma rahvast ja tahab teisi riike proovile panna. Ukrainas on käimas täiemahuline sõda, siis on selge, et kaitsevaldkonnas ja julgeolekuvaldkonnas on olukord ikkagi üsna kriitiline.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609386803/michal-iganadalane-uue-maksu-valjapakkumise-festival-tuleb-lopetada

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus