iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Masinatööstuse liidu juht: riigieelarve väga julgustav ei ole

Masinatööstuse liidu juht: riigieelarve väga julgustav ei ole

Rubriik: ERR

Töötleva tööstuse vaatevinklist pole eelmisel nädalal valitsuse heakskiidu saanud riigieelarve kuigi julgustav, leiab Eesti Masinatööstuse Liidu juht Raul Kütt, kelle sõnul on ettevõtjad ise igati valmis poliitikutega maha istuma, et arutada, kuidas riigi tulusid kasvatada.

"Me vaatasime riigieelarve seletused kõik üle ja sõnu nagu "töötlev tööstus" sealt kahjuks ei leidnud. Väga palju oli juttu maksutõusudest, aga selle asemel, et makse tõsta, tuleks püüda selle poole, et riigi tulud kasvaksid," rääkis Kütt "Terevisioonis".

Valdkonna esindajana näeb ta riigi tulude kasvatamiseks vajadust panustada töötlevasse tööstusesse. "Kindlasti on ettevõtjad nõus valitsusega koos maha istuma, et otsida neid võimalusi, kuidas (tulusid - toim.) tõsta. Nii et see eelarve küll nagu väga julgustav ei olnud," sõnas Kütt, lisades, et vahel enne valimisi on poliitikud altid ettevõtjatega asju arutama, aga eelarve tegemise käigus selline huvi puudus.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609119032/masinatoostuse-liidu-juht-riigieelarve-vaga-julgustav-ei-ole

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus