iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksumuudatus lööb koolide kukru pihta

Maksumuudatus lööb koolide kukru pihta

Rubriik: Päevaleht

Dannar Leitmaa kirjutab Eesti Päevalehes, et ilmselt jääb iga nädalaga vähemaks koole, mille õpilaste vanemad poleks loonud sihtasutust või mittetulundusühingut muutmaks kooli oma võsukestele sõbralikumaks kohaks. Kuni tänavuse aastani võisid vanemad arvestada sinna tehtud annetustelt saadava tulumaksutagastusega, kuid alates tänavusest see nii lihtsalt enam ei käi.

„Alates 2011. aastast ei kuulu riigi ja kohaliku omavalitsuse haridusasutused enam nende hulka, kellele saab soodustatud tingimustel annetusi teha,” selgitas maksu- ja tolliameti kontrolliosakonna juhataja kohusetäitja Kaido Lemendik. „Koolid osutavad koolituse teenust, mille eest tasub riik, omavalitsus või muu tellija – tulumaksuseaduses reguleeritud sätete järgi ei liigitu selline tegevus heategevuslikuks.”Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/590781Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus